شنبه, 10 آبان , 1399 15 ربيع أول 1442 Saturday, 31 October , 2020 ساعت ×
۲۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰
بازدید 65
1

دکتر سید مهدی طبایی رئیس جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران و مدیرمسئول فصلنامه علمی پژوهشی لیزر در پزشکی طی جلسه ای از اعضای هیئت تحریریه و کارکنان علمی و اجرایی این نشریه تقدیر کرد. این جلسه روز دوشنبه ۲۱ فروردین ماه ۹۶ در آستانه یازدهمین سالگرد انتشار فصلنامه لیزر در پزشکی در سالن جلسات […]

پ
پ

دکتر سید مهدی طبایی رئیس جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران و مدیرمسئول فصلنامه علمی پژوهشی لیزر در پزشکی طی جلسه ای از اعضای هیئت تحریریه و کارکنان علمی و اجرایی این نشریه تقدیر کرد. این جلسه روز دوشنبه ۲۱ فروردین ماه ۹۶ در آستانه یازدهمین سالگرد انتشار فصلنامه لیزر در پزشکی در سالن جلسات معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران برگزار شد. دکتر طبایی تلاش ها و زحمات اعضای اجرایی و اعضای علمی تحریریه این نشریه را ستودنی توصیف کرد و علت اصلی پیشرفت و تعالی این نشریه را در سال های انتشار، حاصل از روح همدلی و همکاری بین ایشان دانست.

نشریه لیزر در پزشکی، مجله ای علمی‌-‌پژوهشی وابسته به مرکز تحقیقات لیزر در پزشکی جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران است که از سال ۱۳۸۵ در قالب فصلنامه و به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر می‌شود و در برگیرنده مقاله‌های مرتبط با کاربردهای مختلف لیزر و اپتیک در پزشکی اعم از علوم پایه و علوم بالینی می باشد. انتشار فصلنامه علمی پژوهشی لیزر در پزشکی به دوصورت الکترونیکی و چاپی صورت گرفته و علاوه بر وبسایت مجله در پایگاه های معتبر علمی ازجمله پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID) و پایگاه داده های علمی کپرنیکوس (IC) نمایه می شود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.