چهارشنبه, 12 آذر , 1399 17 ربيع ثاني 1442 Wednesday, 2 December , 2020 ساعت ×
روز پایانی طرح سنجش میزان رضایت شغلی کارکنان جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران
۰۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۴۰
بازدید 30
1

طرح سنجش میزان رضایت شغلی کارکنان جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران در آخرین روز از اجرای خود با استقبال شرکت کنندگان در این طرح مواجه شد. علیرضا عمومی مدیر منابع انسانی جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران روز چهارشنبه ۴ اسفند به مناسبت پایان طرح سنجش میزان رضایت شغلی کارکنان واحد که توسط این مدیریت برگزار […]

پ
پ

طرح سنجش میزان رضایت شغلی کارکنان جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران در آخرین روز از اجرای خود با استقبال شرکت کنندگان در این طرح مواجه شد.
علیرضا عمومی مدیر منابع انسانی جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران روز چهارشنبه ۴ اسفند به مناسبت پایان طرح سنجش میزان رضایت شغلی کارکنان واحد که توسط این مدیریت برگزار گردید گفت: “تمام تلاش ما در حوزۀ منابع انسانی حرکت درجهت بهبود کیفیت و ارتقا شرایط شغلی و افزایش بازدهی مجموعه، همراه با ایجاد شرایط مطلوب برای پرسنل محترم جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران که از سرمایه های ارزشمند این واحد می باشند است.
در طول اجرای این طرح، نکات ظریف و قابل تأملی از طرف همکاران عزیز مطرح شد که هر یک در جای خود قابل بررسی در فرآیندهای کاری است.
لازم است که از این فرصت برای قدردانی از مشارکت صددرصدی و همکاری همه اعضا و کارکنان محترم ستاد معاونت های آموزشی، پژوهشی، پشتیبانی و فرهنگی و کارکنان محترم خدمات مستقر در تمام مراکز استفاده کنم و همچنین تشکر کنم از مدیران و پرسنل مراکز درمانی، مراکز آموزشی و همۀ کسانی که در اجرای هرچه بهتر و با کیفیت تر برگزار شدن طرح پرشنامه های رضایت شغلی با واحد منابع انسانی همراهی و همدلی داشتند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.