جمعه, 2 آبان , 1399 7 ربيع أول 1442 Friday, 23 October , 2020 ساعت ×
اولین روز از اجرای طرح سنجش میزان رضایت شغلی کارکنان جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۷
بازدید 3
0

مدیریت منابع انسانی جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران در اولین روز از اجرای طرح سنجش میزان رضایت شغلی کارکنان مجموعه، پرسشنامه هایی که بی نام بوده و براساس استاندارد JDI تنظیم شده است را دراختیار پرسنل معاونت پژوهشی این واحد قرارداد. علیرضا عمومی مدیر منابع انسانی گفت:در مقیاس JDI برای هریک از حوزه های […]

پ
پ

مدیریت منابع انسانی جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران در اولین روز از اجرای طرح سنجش میزان رضایت شغلی کارکنان مجموعه، پرسشنامه هایی که بی نام بوده و براساس استاندارد JDI تنظیم شده است را دراختیار پرسنل معاونت پژوهشی این واحد قرارداد.

علیرضا عمومی مدیر منابع انسانی گفت:در مقیاس JDI برای هریک از حوزه های رضایت، فهرست کوتاهی از عبارت ها و صفت ها ارائه شده است که از مقیاس های قبلی رضایت شغلی، پیشینه تحلیل های عاملی، مصاحبه ها و تجربه های شخصی استخراج شده است. نتایج بسیاری از تحقیق ها نشان می دهد که تعداد دقیق سطوح تاحدی متفاوت است اما آنچه فصل مشترک  همه آن ها است ظهور ثابت ۵ سطح است. پرسشنامه حاوی ۷۲ سوال بسته پاسخ می باشد که در مقابل هر یک سه گزینه “بله – نه – نمیدانم” وجود دارد که از پاسخگو خواسته شده است که عبارت را به دقت مطالعه کرده و نوع موافقت خود را با هریک از عبارات با علامت ضربدر مشخص نماید. پرسشنامه، پنج سطح از رضایت شغلی را اندازه می گیردکه شامل ماهیت کار (۱۸ سوال) سرپرست (۱۸ سوال) همکاران (۱۸ سوال) دستمزد (۹ سوال) و ترفیع (۹ سوال) می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.