سه شنبه, 6 آبان , 1399 11 ربيع أول 1442 Tuesday, 27 October , 2020 ساعت ×
عضویت دکتر سید مهدی طبایی در کمیته تدوین برنامه ششم توسعه جهاددانشگاهی
۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۶
بازدید 7
2

طی حکمی از سوی دکتر حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی دکتر سید مهدی طبایی رئیس جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران به عضویت در کمیته تدوین برنامه ششم توسعه جهاددانشگاهی منصوب شد. این کمیته که از مهرماه سال جاری آغاز به کار کرده است به دنبال تغییر ساختار نظام برنامه ریزی جهاد دانشگاهی که به […]

پ
پ

طی حکمی از سوی دکتر حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی دکتر سید مهدی طبایی رئیس جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران به عضویت در کمیته تدوین برنامه ششم توسعه جهاددانشگاهی منصوب شد. این کمیته که از مهرماه سال جاری آغاز به کار کرده است به دنبال تغییر ساختار نظام برنامه ریزی جهاد دانشگاهی که به تبع آن بازه زمانی برنامه ریزی از سه ساله به برنامه ریزی پنج ساله تغییر می کند، با هدف تدوین کارکردهای جهاد دانشگاهی در زمینه هایی چون آموزش، پژوهش، فرهنگ، تجاری سازی و اشتغال دانش آموختگان تشکیل شده است.

در ین حکم آمده است:

برادر ارجمند

جناب آقای دکتر سید مهدی طبایی
سلام علیکم
احتراماً نظر به سوابق علمی جنابعالی و براساس بند ۲ ماده ی ۹ نظام برنامه ریزی جهاددانشگاهی و بنابر پیشنهاد معاون محترم هماهنگی و توسعه به موجب این حکم به عنوان عضو کمیته ی تدوین برنامه ی ششم توسعه جهاددانشگاهی منصوب می شوید.
امید است کلیات برنامه ششم مطابق وظایف محوله در بند ۳ ماده ی ۴ نظام برنام ریزی و با بهره گیری از سند جایگاه جهاددانشگاهی در چشم انداز ۲۰ ساله کشور و اهداف کلان آن با همکاری دیگر اعضای کمیته و در زمان مورد نظر تدوین گردد.
توفیق روزافزون جنابعالی را در انجام وظایف محوله از خداوند مسئلت دارم
دکتر حمیدرضا طیبی

رییس جهاددانشگاهی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.