شنبه, 27 دی , 1399 3 جماد ثاني 1442 Saturday, 16 January , 2021 ساعت ×
علوم پزشکی تهران؛ واحد برتر جهاد دانشگاهی در حوزه برنامه ریزی و بودجه بندی
۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۶
بازدید 146
8

اقدامات شاخص و منتخب واحدهای جهاد دانشگاهی در حوزه های مختلف طی فرآیند ارزیابی که توسط تیم ارزیاب دفتر مرکزی جهاد دانشگاهی در تاریخ ۲۹ شهریور انجام شد، شناسایی و معرفی گردید. بر اساس نتیجه این ارزیابی، جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران رتبه برترین واحد در حوزه برنامه ریزی و بودجه بندی را از […]

پ
پ

اقدامات شاخص و منتخب واحدهای جهاد دانشگاهی در حوزه های مختلف

طی فرآیند ارزیابی که توسط تیم ارزیاب دفتر مرکزی جهاد دانشگاهی در تاریخ ۲۹ شهریور انجام شد، شناسایی و معرفی گردید. بر اساس نتیجه این ارزیابی، جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران رتبه برترین واحد در حوزه برنامه ریزی و بودجه بندی را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران، این واحد توانست طی فرآیندی شش ماهه، مکانیسم پیش بینی بودجه خود را به صورت نظام مند و براساس عملکرد سه ساله (۹۳،۹۲ و ۹۴) تثبیت کند. این رتبه بندی از بین ۲۷ واحد، پژوهشکده و پژوهشگاه جهاد دانشگاهی که دارای اقدامات شاخص و منتخب در حوزه های مختلف بودند صورت گرفت که از این میان جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران در حوزه برنامه ریزی و بودجه بندی رتبه نخست را به دلیل راه اندازی سازوکار مبتکرانه در این زمینه در سطح واحدهای جهاد دانشگاهی کسب نمود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.