دوشنبه, 5 آبان , 1399 10 ربيع أول 1442 Monday, 26 October , 2020 ساعت ×
حکم راه اندازی پژوهشکده فن آوری های زخم و ترمیم بافت (یارا) صادر گردید
۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۷
بازدید 11
1

دکتر سید مهدی طبایی رئیس جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران طی حکمی در تاریخ ۱۷ آذر ۹۵ از سوی دکتر حمید امین اسماعیلی معاون پژوهش و فن آوری جهاد دانشگاهی به سمت مسئول راه اندازی پژوهشکده”فن آوری های زخم و ترمیم بافت” به مدت دوسال منصوب گردید. در این حکم آمده است:( درمانگاه زخم […]

پ
پ

دکتر سید مهدی طبایی رئیس جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران طی حکمی در تاریخ ۱۷ آذر ۹۵ از سوی دکتر حمید امین اسماعیلی معاون پژوهش و فن آوری جهاد دانشگاهی به سمت مسئول راه اندازی پژوهشکده”فن آوری های زخم و ترمیم بافت” به مدت دوسال منصوب گردید. در این حکم آمده است:( درمانگاه زخم )

با عنایت به امکانات انسانی، تجهیزات و سوابق کاری همکاران آن واحد و بنا به درخواست آن واحد سازمانی، جنابعالی را به مدت دو سال به عنوان مسئول راه اندازی پژوهشکده”فن آوری های زخم و ترمیم بافت” منصوب می نماید. امید است با اتکال به الطاف ایزد متعال، بهره گیری از امکانات واحد و با رعایت کامل ضوابط مقررات حاکم و جلب مشارکت همه ذینفعان، تمامی مساعی خویش را جهت تحقق هرچه بهتر و سریع تر این مهم به کار می گیرید طبیعتا این معاونت در چارچوب مقررات و امکانات موجود حمایت های لازم از جناب عالی را در این خصوص به عمل خواهد آورد.

حمید امین اسماعیلی
معاون پژوهش و فن آوری جهاد دانشگاهی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.