چهارشنبه, 12 آذر , 1399 17 ربيع ثاني 1442 Wednesday, 2 December , 2020 ساعت ×
۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰
بازدید 48
1

جلسه بررسی فرآیند اجرایی کنگره بین المللی زخم برگزار شده در ۵ تا ۷ آبان امسال برگزار شد. در این جلسه که با حضور اکثر اعضای تیم اجرایی برگزار شد آقای دکتر فاتح دبیر اجرایی کنگره ضمن تشکر و قدردانی از همه فعالان اجرایی کنگره هدف از تشکیل این جلسه را شناخت نقاط ضعف و قوت […]

پ
پ

جلسه بررسی فرآیند اجرایی کنگره بین المللی زخم برگزار شده در ۵ تا ۷ آبان امسال برگزار شد. در این جلسه که با حضور اکثر اعضای تیم اجرایی برگزار شد آقای دکتر فاتح دبیر اجرایی کنگره ضمن تشکر و قدردانی از همه فعالان اجرایی کنگره هدف از تشکیل این جلسه را شناخت نقاط ضعف و قوت کنگره امسال و بهینه کردن فرآیندها برای کنگره سال بعد دانستند.( درمانگاه زخم )

سپس دکتر طبایی رئیس کنگره با تشکر از همه همکاران، کنگره امسال را بسیار قوی تر از کنگره سال قبل دانسته و جهشی و پیشرفتی در کنگره عنوان کرد. حضور اساتید طراز اول همچون دکتر منصوری و دکتر جمالی باعث اعتبار کنگره دانست.دکتر بشردوست نیز برگزاری کنگره را موفقیتی بزرگ برای واحد دانست و برخوردهای بسیار مثبت در مجموعه های علمی و دانشگاهی و نیز فضای رسانه ای را نشانه ی آن عنوان کرد البتهکنگره را دارای  مشکلاتی بیان کرد که نباید آن ها را نادیده گرفت تا کنگره سال بعد باشکوه تر برگزار شود. دکتر حسین زاده و دکتر پرنور وجود بخش علوم پایه را از نقاط قوت کنگره امسال دانستند و ارتباطات ایجاد شده با سایر دانشگاه ها و مجامع علمی را جزو اتفاقات خوب کنگره اعلام نمودند در عین کیفی تر شدن آن را ضروری دانستند.

در ادامه این جلسه سایر اعضا به بیان نقطه نظرات خود پرداختند. اولین کنگره بین المللی و سومین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت در تاریخ ۵ تا ۷ آبان در سالن غرضی بیمارستان میلاد برگزار شد و قرار است دومین کنگره بین المللی در آبان ماه سال ۱۳۹۶ برگزار شود.

dscf3272     dscf3263

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.