جمعه, 9 آبان , 1399 14 ربيع أول 1442 Friday, 30 October , 2020 ساعت ×
فصلنامه لیزر در پزشکی در چهارمین کنفرانس لیزر و کاربردهای آن
۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۵:۴۴
بازدید 35
3

نشریه لیزر در پزشکی وابسته به مرکز تحقیقات لیزر در پزشکی جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران در دهمین سالگرد تأسیس خود به عنوان فصلنامه علمی پژوهشی با شرکت در بخش نمایشگاه چهارمین کنفرانس ملی لیزر و کاربردهای آن به معرفی و تبیین دستآوردهای خود پرداخت. مجله لیزر در پزشکی فصلنامه ای علمی پژوهشی است […]

پ
پ

نشریه لیزر در پزشکی وابسته به مرکز تحقیقات لیزر در پزشکی جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران در دهمین سالگرد تأسیس خود به عنوان فصلنامه علمی پژوهشی با شرکت در بخش نمایشگاه چهارمین کنفرانس ملی لیزر و کاربردهای آن به معرفی و تبیین دستآوردهای خود پرداخت.

مجله لیزر در پزشکی فصلنامه ای علمی پژوهشی است که در هرشماره خود مقالات اساتید دانشجویان و پژوهشگران رشته های پزشکی اعم از علوم پایه و علوم بالینی را در ارتباط با لیزر و اپتیک و کاربردهای آن در علوم پزشکی منشر می کند. به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران، حضور در بخش نمایشگاه این کنفرانس برای این نشریه و همچنین برای مرکز تحقیقات لیزر در پزشکی جهاد دانشگاهی از استقبال و بازخورد خوبی برخوردار بوده است.

کنفرانس لیزر و کاربردهای آن توسط پژوهشکده لیزر و اپتیک و دانشگاه صنعتی شریف هرساله با هدف نقد و هم اندیشی نتایج پژوهش های صورت گرفته و دست آوردهای حاصل از پژوهشگران و صاحب‌نظران این حوزه برگزار می گردد. چهارمین دوره این کنفرانس در دوازدهم آبان ماه ۱۳۹۵، مقارن با پنجاهمین سالگرد تأسیس دانشگاه صنعتی شریف در دانشکده فیزیک این دانشگاه تشکلیل شده و تا سیزدهم این ماه برپا خواهد بود.

photo_2016-11-04_23-10-01 photo_2016-11-04_23-10-21

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.