سه شنبه, 11 آذر , 1399 16 ربيع ثاني 1442 Tuesday, 1 December , 2020 ساعت ×
اجرای طرح چکاپ و تشکیل پرونده سلامت جهت مدیران و کارکنان دفتر مرکزی توسط جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران
۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۲۵
بازدید 84
2

با توجه به اهمیت ارتقای بهداشت جسمانی و روانی کارکنان ، اجرای طرح چکاپ پرسنل جهاد دانشگاهی به عنوان یکی از اولویت های مهم سازمان  بوده و گامی در جهت افزایش بازدهی کارکنان به شمار می رود. دکتر زالی مدیر مرکز خدمات تخصصی درمان در منزل ( دم )واحد علوم پزشکی تهران  و مجری طرح […]

پ
پ

با توجه به اهمیت ارتقای بهداشت جسمانی و روانی کارکنان ، اجرای طرح چکاپ پرسنل جهاد دانشگاهی به عنوان یکی از اولویت های مهم سازمان  بوده و گامی در جهت افزایش بازدهی کارکنان به شمار می رود.

دکتر زالی مدیر مرکز خدمات تخصصی درمان در منزل ( دم )واحد علوم پزشکی تهران  و مجری طرح چکاپ اعضای دفتر مرکزی افزود : در راستای تحقق اهداف مذکور و با مد نظر قرار دادن اینکه کارکنان گاهی به دلیل مشکلات زیاد کاری امکان مراجعه به پزشک را پیدا نمی کنند و لزوم توجه به اهمیت سلامت جسمانی کارکنان ، به عنوان  یکی از مهمترین عوامل افزایش بهره وری سازمانی ، طرح چکاپ سلامت کارکنان دفتر مرکزی جهاد دانشگاهی به همت مسئولین محترم واحد علوم پزشکی تهران و توسط  کادر درمانی مرکز خدمات تخصصی درمان در منزل ” دم ” صورت  پذیرفت .

مدیر مرکز خدمات تخصصی درمان درمنزل “دم ”  ضمن اعلام این خبر افزود : این طرح که زمان اجرای آن همزمان با روز جهانی سالمند ۹۵/۷/۱۰ بود ، متشکل از خدمات پاراکلینیک (  شامل انجام آزمایشات، نوار قلب، ادیومتری، اپتومتری )، ویزیت پزشک عمومی و متخصص تغذیه می باشد.

دکتر زالی از تشکیل پرونده سلامت  برای حدود ۳۰۰ نفر از مدیران و پرسنل دفتر مرکزی جهاد دانشگاهی در این طرح خبر داد  و افزود: مرکز دم این آمادگی را دارد تا برای کارکنان سایر واحدهای جهاد دانشگاهی و دیگر ارگانها و سازمانهای استان تهران این خدمت را ارائه نماید.

شایان ذکر است در پایان طرح یادبودی از سوی مرکز دم به کلیه کارکنانی که چکاپ سلامت شده اند تقدیم  گردید.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.