سه شنبه, 11 آذر , 1399 16 ربيع ثاني 1442 Tuesday, 1 December , 2020 ساعت ×
۲۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۶
بازدید 31
2

معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران از میان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران که علاقه مند به آموزههای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(قدس سره الشریف) هستند، جهت ثبت نام در مدرسه دانشجویی روحالله دعوت به عمل میآورد. سید مهدی میرمحمدی معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران با عنوان اینکه طرح فوق […]

پ
پ

معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران از میان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران که علاقه مند به آموزههای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(قدس سره الشریف) هستند، جهت ثبت نام در مدرسه دانشجویی روحالله دعوت به عمل میآورد.
سید مهدی میرمحمدی معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران با عنوان اینکه طرح فوق از سوی مرکز امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی به صورت سراسری در حال برگزاری است ادامه داد: تمامی علاقه مندان شرکت در این طرح میتوانند به دفاتر جهاددانشگاهی در دانشکده محل تحصیل مراجعه نمایند؛ در این راستا معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران نیز می توانند با مراجعه به دفتر سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
وی گفت: هدف از انجام این طرح ضرورت شناخت و تعمیق آموزه هایی است که امام(ره)محور اصلی آن بوده اند. همچنین موضوعات بنیادینی که در این مدرسه به آن پرداخته میشود شامل:
بازشناسی اسلام ناب محمدی(ص)، ماهیت انقلاب اسلامی ایران و شخصیت ویژه امام خمینی(ره) است.
لازم به ذکر است علاقه مندان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به دفتر سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واقع در دانشکده پزشکی مراجعه و یا با شماره تلفن ۶۶۹۷۷۱۷۱ تماس حاصل فرمایید.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.