شنبه, 10 آبان , 1399 15 ربيع أول 1442 Saturday, 31 October , 2020 ساعت ×
۱۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۳
بازدید 43
2

نشریه گل نرگس از نشریات معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران در نهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی در دو بخش مقاله هنری و مقاله دینی و قرآنی بین نشریات کل کشور برگزیده شد. نهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی کشور با رویکردی آینده نگر و توسعه محور و باهدف شناسایی استعدادهای برتر و تقویت […]

پ
پ

نشریه گل نرگس از نشریات معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران در نهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی در دو بخش مقاله هنری و مقاله دینی و قرآنی بین نشریات کل کشور برگزیده شد.
نهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی کشور با رویکردی آینده نگر و توسعه محور و باهدف شناسایی استعدادهای برتر و تقویت پتانسیل های موجود در این بخش و معرفی آن و همچنین تقدیر از تلاشهای مجاهدت گونه دانشجویان فعال درعرصه نشریات دانشجویی برگزار گردید.
در این میان از مجموع ۱۵۳۸ نشریه ثبت شده در بخش نشریات ؛ استان تهران با ۲۶۹ نشریه، استان اصفهان با ۲۱۸ نشریه، استان فارس با ۱۹۴ نشریه و ازمجموع ۷۱۳۰ اثر ثبت شده در بخش آثار برتر؛ استان تهران با ۱۸۷۷ اثر، استان اصفهان با ۱۴۷۷ اثر و استان آذر باییجان شرقی با ۷۶۷ اثر و همچنین از ۲۶۹ اثر ثبت شده در بخش ویژه شرکت داشتند و در این حجم از شرکت کننده نشریه گل نرگس معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران حایز رتبه برتر شد.گل نرگس با مقاله ۱۲مرد خشمگین نوشته علی قاسمی در بخش مقاله های هنری و مقاله طنز در قرآن نوشته مینا ابقایی در بخش مقاله های دینی و قرآنی موفق به کسب رتبه برگزیده گردیدند.
شایسته بیان است نشریه گل نرگس نشریه ای کاملا دانشجویی است که کلیه مراحل هیئت تحریریه ، طراحی ، نظارت چاپ و ….. توسط دانشجویان فعال در این نشریه انجام می گردد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.