جمعه, 9 آبان , 1399 14 ربيع أول 1442 Friday, 30 October , 2020 ساعت ×
۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۱
بازدید 26
1

به جهان خرم از آنم که جهان خرم از اوست / عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست ضمن گرامیداشت دهه فجر خداوند را سپاسگزارم که مهلتی دیگر عنایت کرد که تجربه ای جدید در عرصه خدمت به کشور و جهاد دانشگاهی را در کنار دوستان و همکاران بسیار بسیار عزیزم آغاز نمایم. […]

پ
پ

به جهان خرم از آنم که جهان خرم از اوست / عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست

ضمن گرامیداشت دهه فجر
خداوند را سپاسگزارم که مهلتی دیگر عنایت کرد که تجربه ای جدید در عرصه خدمت به کشور و جهاد دانشگاهی را در کنار دوستان و همکاران بسیار بسیار عزیزم آغاز نمایم.

بی شک نقطه ای که امروز جهاد دانشگاهی در آن ایستاده است مرهون تلاش بی بدیل هزاران نفر از فرهیختگان عرصه های پژوهش- آموزش و فرهنگی این مرز و بوم است که همه ما مدیون زحمات ارزشمند ایشان خواهیم ماند.

اینک با همت و ابتکار جهادگران علوم پزشکی تهران وقت آن است که طرحی نو دراندازیم و ضمن پاسداست دستاوردهای گذشتگان نگاهی بلند مدت و پایدار به جایگاه بی نظیر جهاددانشگاهی در کشور داشته باشیم.

بنده ضمن تشکر از حضور و تشریف فرمایی اساتید و عزیزان بزرگوارم خصوصا دکتر امین اسماعیلی (معاون محترم پژوهشی جهاد دانشگاهی) دکتر هاشمی(معاون محترم هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی) دکتر حبیبی (رییس سازمان جوانان هلال احمر) ، دکتر علامه(مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت) ، دکترمجیدزاده(رییس پژوهشکده سرطان سینه) و سایر دوستان و بزرگواران کسب اجازه می کنم از تلاشهای خالصانه جناب آقای دکتر بختو که در مدت تصدی ریاست واحدکه رنجها و تبعات بسیاری را از سرگذراندند تشکر کنم و امیدوارم در تمام مراحل پیش رو در زندگی همواره شادکامی و سلامتی را در توشه خود همراه داشته باشند.
جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران هرچند در سالهای گذشته آماج طوفانهای نسبتا سهمگینی نظیر ادغام بدون برنامه جهاد دانشگاهی علوم پزشکی ایران در خود و همچنین جدا شدن سرمایه ارزشمندش در حوزه پژوهشی یعنی پژوهشکده سرطان پستان بوده است ولی همچنان سربلند و استوار به افقهای جدید پیش رو نظر دوخته است.

در حوزه فرهنگی جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران با رویکرد افزایش فعالیت های دانشجویی و دانشجو محوری حلقه اتصالی خواهد بود جهت جذب دانشجویان خلاق و خوش فکر و جهادی. ان شاالله این رویکرد در آینده با قوت و قدرت بیشتری ادامه خواهد یافت.
در حوزه آموزش، جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، ضمن بازنگری در برنامه های گذشته رویکرد تخصص محوری و مهارت آموزی در حوزه های مختلف پزشکی همراه با تدوین روش های نوین آموزشی مبتنی بر فن آوری های روز و آموزش های مجازی و بین المللی را با قوت بیشتری ادامه خواهد داد.
نیروی انسانی واحد علوم پزشکی تهران ارزشمندترین سرمایه ماست و گواه اینجانب در این خصوص ماندگاری و پایداری این واحد در طوفان اتفاقات گذشته به مدد ایستادگی و ابتکار همین نیروهاست.

حفظ و ارتقاء نیروی انسانی کارآمد و استفاده از پتانسیل های بالقوه تک تک اعضای واحد وظیفه ماست. بی شک بهبود سیستم پرداخت و پاداش بر اساس عملکرد اعضا جزء برنامه های مهم ما خواهد بود.

در حوزه پژوهش و فن آوری، تدوین برنامه تاسیس مرکز جامع ترمیم زخم و بافت توسط تیم اندیشمند حوزه پژوهشی واحد، آغاز سرفصلی نوین در عرصه خدمت رسانی موثر و دانش بنیان به اقشار ضعیف و کم بهره جامعه و از جمله رویش های جدید این واحد توانمند و نجیب است.
بی شک همیاری و همراهی مجموعه بزرگ دانشگاه علوم پزشکی تهران و ریاست محترم و عزیز آن جناب آقای دکتر جعفریان که بنده افتخار شاگردی مستقیم ایشان را نیز داشته ام جزء ضروری و لاینفک این موضوع در به ثمر رسیدن این پروژه کم نظیر در کشوراست .
در پایان ضمن تقدیر و تشکر از کلیه همکاران عزیزم در واحد علوم پزشکی تهران که در چند روز گذشته با ابراز محبت ، بنده را مورد لطف و عنایت خود قرار دادند، امیدوارم درکنار هم بتوانیم یادگاری ارزشمند از خود بجا بگذاریم.

همچنین تشکر و قدردانی دارم از جناب آقای دکتر طیبی ریاست محترم جهاددانشگاهی و معاونین گرامی ایشان بابت حسن اعتمادی که به بنده داشتند. بی شک همراهی و توجه ایشان و معاونان عزیز ایشان در حمایت از واحد خصوصا طرح تاسیس مرکز جامع ترمیم زخم ( درمانگاه زخم )و بافت چراغ هدایت و قوت قلب ما خواهد بود.

خدایا سرنوشت مرا خیر بنویس
تقدیری مبارک
تا هرچه را که تو دیر می خواهی زود نخواهم
وهرچه را که تو زود می خواهی دیر نخواهم
والسلام علیکم

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.