صفحه اصلی > ریاست و معاونت پژوهشی و ویژه : واحدهای جهاد دانشگاهی نیازمند استفاده از خدمات جهاد علوم پزشکی تهران هستند

واحدهای جهاد دانشگاهی نیازمند استفاده از خدمات جهاد علوم پزشکی تهران هستند

دکتر مهدی باصولی معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی با حضور در سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران از فعالیت ها و دستاوردهای این مجموعه بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، باصولی در بازدید از این مجموعه، سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران را از قدیمی ترین و زایشی ترین واحدهای جهاد دانشگاهی عنوان کرد و گفت: در طول این سالها بسیاری از مراکز فرهنگی ما مثل خبرگزاری ایسنا از این واحد جهاد دانشگاهی برخاسته و در حوزه پژوهشی نیز آن شاهد بوده‌ایم که چندین پژوهشکده که حاصل زحمات جهاد علوم پزشکی تهران بوده‌اند، پس از رشد و توسعه، فعالیت‌شان را به صورت مستقل ادامه دادند.
معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی افزود: فعالیت های سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران نیز مثل ذات فعالیت های سازمان جهاد دانشگاهی با هدف فعالیت اقتصادی شکل نگرفته است که این موضوع پیشرو بودن این واحد در حوزه پژوهش و فناوری را نشان می‌دهد.
وی فعالیت تخصصی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران برای درمان زخم‌های مزمن را باعث افتخار جهاد دانشگاهی خواهد و گفت: کمتر کسی حاضر است بر روی حرکت فعالیت های این چنینی سرمایه گذاری کنند و مطمئنا توسعه این گونه فعالیت‌ها می‌تواند زمینه‌ساز فعالیت‌های دیگری باشد.
باصولی با اشاره به تمرکز ارائه خدمات در شهر تهران ابراز امیدواری کرد که با توسعه فعالیت‌های جهاد علوم پزشکی تهران سایر استان‌ها بتوانند از خدمات تخصصی و درمانی این مجموعه بهره مند شوند چرا که همه واحدهای جهاد دانشگاهی نیازمند استفاده از این خدمات هستند.
معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی با بیان اینکه امیدواریم طرح زخم پوش جهاد علوم پزشکی تهران امسال به نتیجه برسد گفت: متاسفانه بنیه جهاد دانشگاهی از نظر بودجه برای حمایت از فعالیت های زیرساختی قوی نیست اما می توان از ظرفیت های دیگری استفاده کرد. اگر نمایندگان مجلس به خصوص اعضای کمیسیون بهداشت با خدمات پژوهشکده های جهاد علوم پزشکی تهران آشنا شوند، احتمال حمایت از فعالیت‌های این مجموعه وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید